شورولت سیلواردو پلیس

شورولت سیلواردو پلیس

بلوک های نامحدود

هیچ محدودیتی برای اینکه شما چه تعداد بلوک ایجاد کنید وجود ندارد

ساخت شرکت :kinsmart

طول ماشین:12 سانت

بازشدن دودرب جلو 

ماشین فلزی پلیس شورلت سیلورادو ۲۰۱۴

جمع آوری اشیا خاص و کلکسیون کردنشان از آن عادات زیبای هر آدم است که علاوه بر خودش دیگران را نیز به وجد می آورد . هرکسی با توجه به علایق و سلایق شخصی اش چیزی را انتخاب میکند و سپس با جمع آوری مدل ها و گونه های مختلف آن ، برای خود یک کلکسیون تشکیل میدهد .
بعضی ها علاقه ی شدید به سکه ها دارند از این جهت ، سکه هایی با طرح ها و نقش های مختلف را جمع آوری میکنند . برخی آلبومی تهیه کرده و انواع تمبرها را نگهداری میکنند.اما برای ایجاد یک کلکسیون نباید حتما چیزی را انتخاب کرد که به دست آوردن و جمع آوری اش سخت است و آن شی ، شی ای کمیاب باشد .
از روزی که ماشین ساخته شد و بشر آن را بعنوان وسیله ی نقلیه اش استفاده نمود ، روز به روز وابستگی بیشتری بینشان بوجود آمد .
فرقی نمیکند در چه سن وسالی هستید و خانوم هستید یا آقا ، همگی دوست دار ماشین ها هستید و دوست دارید تا پارکینگی داشته باشید و تمامی مدلهایی را که میپسندید در آن نگهداری کنید . اما از آن جایی که مدل های واقعی ماشین ها بسیار بزرگ هستند و همچنین قیمتشان بسیار است شما میتوانید کلکسیونی از ماکت های ماشینی را برای خود جمع آوری کنید .بنابراین ما در فروشگاه آنلاین کلکسیون ماشین فلزی سعی کردیم تا انواع مختلفی از ماکت های ماشینی را برای شما دوست داران ماشین گرد هم آوریم . شما میتوانید با کمترین هزینه ای آنها را تهیه کرده و برای خود کلکسیونی تشکیل دهید و یا به اطرافیانتان هدیه دهید .
ماشین فلزی پلیس Chevrolet Silverado 2014 سیزده سانتی‌متری دارای خاصیت عقب کش است ، درب های آن را میتوان به آسانی باز و بسته کرد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • Views: 180
  • تولیدکننده: KINSMART
  • مدل کالا: کد 151
  • موجودی: در انبار
0 Product(s) Sold
  • 40,000 تومان

گزینه های موجود